preskoči na sadržaj

Osnovna škola Sesvetska Sela

Login
Pomoć oko tableta

U prilogu su upute za pristup virtualnim učionicama i pomoć oko tableta. U virtualnim učionicama vrijede pravila kućnog reda Škole. Svaka zlouporaba će biti sankcionirana. U prilogu se nalazi uputa za učenike - pravila ponašanja.

http://skolazazivot.hr/ucitelji/

Office 365

 Aktivacija portal.office.com

Priloženi dokumenti:
podesavanje SIM postavki.pdf

Školska himna


Školska himna

Tekst: Olgica Pavičić-Čović, prof hrv. jezika
Glazba: Gordana Vojnović, prof. glaz. kulture

U Letničkoj ulici
Baš na broju pet
Sakrila se naša škola
Cijeli mali svijet.

Narančasti prozori
Što joj radost daju
Od čistoće blistaju
Sve je k'o u raju.

Tu se prva slova pišu
Tu sva djeca crtež rišu
Tu se dijeli, tu se množi (ritt.)
Tu se svako srce složi

Pripjev:
NEK' NAM SRCE BUDE PUNO
NEK' NAM ZNANJE UVIJEK CVJETA
NEK' PUTEVI SVI TE VODE
DO NAJDRAŽE ŠKOLE SVIJETA. 2X

Coda:
Nek' putevi svi te vode
Do najdraže škole svijeta.

Raspored zvona
 JUTARNJA SMJENA
sat početak kraj
1.  8:00 8:40
2.  8:45 9:25
3.  9:40 10:20
UŽINA 10:20 10:35
4. 10:35 11:15
5. 11:20 12:00
 6.  12:05 12:45
POPODNEVNA SMJENA
sat početak kraj
1. 14:00 14:40
2. 14:45 15:25
3. 15:40 16:20
UŽINA 16:20 16:35
4. 16:35 17:15
5. 17:20 18:00
6. 18:05 18:45
e-Dnevnik za učenike

e-Dnevnik za nastavnike

 

 

Loomen

 

Škola za život

Projekt EU

eTwinning

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 3. 2019.

Ukupno: 104325
Ovaj mjesec: 1329
Ovaj tjedan: 658
Danas: 3
Oskar znanja 2018.

Rita Zonjić, učenica 8. razreda naše škole, i ove je godine osvojila Oskar znanja kao državna prvakinja u poznavanju hrvatskoga jezika 2018.

 

Klokan bez granica

 

Hour of Code

Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

E-usmjeravanje

edu.hr

Portal Nikola Tesla

PLAVI TELEFON

E-learning
 

 

Elektronički identitet

Središnji državni portal

Ponavljanje gradiva

Za učenike

Portal za učenike

Pitajte učitelja

Portal Učenici

Sigurniji internet

e-škola

Srce za djecu

Vijesti
Odluka o načinu i vremenu vrednovanja
Gordana Vojnović / datum: 29. 10. 2020. 21:13

OSNOVNA ŠKOLA SESVETSKA SELA
LETNIČKA 5, SESVETE
KLASA:602-02/20-32/1
URBROJ: 251-460-20-2

U Sesvetama 29. listopada 2020.

Na temelju članka 9. stavka 2. te članka 10. stavka 2. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Sesvetska Sela, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnih mjesta na temelju natječaja KLASA: 112-01/20-03/2, URBROJ: 251-460-20-1 od 9. listopada 2020. donosi

ODLUKU

o načinu, vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju procjene kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnih mjesta na temelju natječaja KLASA: 112-01/20-03/2, URBROJ: 251-460-20-1 od 9. listopada 2020.

I.

Procjena kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnih mjesta na temelju natječaja KLASA: 112-01/20-03/2, URBROJ: 251-460-20-1 od 9. listopada 2020. obavit će se usmeno putem intervjua.

II.

            Procjena kandidata iz točke 1. ove Odluke obavit će se u prostoru Škole u utorak, 3. studenog 2020. po sljedećem rasporedu:

KANIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE RAZREDNE NASTAVE U PODUŽENOM BORAVKU:

  1. Ivana Jandričko – 8:30 h
  2. Maja Bandalo – 8:40 h
  3. Elena Emm – 8:50 h
  4. Nikolina Adamović – 9:00 h
  5. Andrea Oreč – 9:10 h
  6. Matea Herceg – 9:20 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE GEOGRAFIJE:

  1. Marija Širanović – 9:45 h
  2. Slavko Zovko – 9:55 h
  3. Sandra Gregurčević – 10:05
  4. Marina Sičanica – 10:15
  5. Anđelka Markulin – 10:25

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE HRVATSKOG JEZIKA:

  1. Daniela Božanić – 10:40 h
  2. Sandro Božičević – 10:50 h
  3. Snježana Čanađija – 11:00 h
  4. Dora Smolec – 11:10 h
  5. Ivana Galić Laslavić – 11:20 h
  6. Božica Ruganec – 11:30 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE ENGLESKOG JEZIKA:

  1. Martina Žugaj – 12:00 h
  2. Klara Hadjina – 12:10 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO SPREMAČA/ICE:

  1. Luca Žunić – 12:30 h
  2. Mirjana Raič – 12:40 h
  3. Marina Balija – 12:50 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE TEHNIČKE KULTURE:

  1. Dragutin Denona – 13:00 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE INFORMATIKE:

  1. Aleksandar Čubra – 13:15 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE NJEMAČKOG JEZIKA:

  1. Morana Butković – 13:30 h

KANDIDATI ZA RADNO MJESTO UČITELJA/ICE RAZREDNE NASTAVE:

  1. Maja Đurinović Tišljarec – 13:45 h

III.

Vrednovanje kandidata obuhvatit će sljedeća područja:

- pedagoško - psihološke kompetencije (osim za radno mjesto spremača/ice)

- poznavanje metodika odgovarajućeg nastavnog predmeta (osim za radno mjesto spremača/ice)

- organizacija rada škole

- komunikacijske vještine i motivacija za rad.

IV.

Očekivano trajanje procjene i vrednovanja svakog kandidata je 10 minuta.

V.

Ukoliko se kandidati ne pojave na procjeni, smatrat će se da su odustali od prijave na natječaj.

VI.

 Ova Odluka objavljuje se na mrežnim stranicama Škole.

 

Ravnateljica:

Gordana Vojnović, prof.


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju